Konto Przekorzystne dla młodych w Banku Pekao – korzyści dla osób do 26 lat

Założenie konta bankowego to istotny krok w dorosłość, a wybór odpowiedniego rachunku może znacząco wpłynąć na zarządzanie finansami. Bank Pekao przygotował wyjątkową ofertę dla młodych ludzi do 26 roku życia. Konto Przekorzystne to propozycja pełna korzyści, która z pewnością przyciągnie uwagę każdego, kto ceni sobie nowoczesne i wygodne rozwiązania bankowe.

Dlaczego warto wybrać Konto Przekorzystne?

Konto Przekorzystne oferuje szereg udogodnień i benefitów, które uczynią codzienne bankowanie prostszym i bardziej korzystnym. Oto najważniejsze z nich:

0 zł za prowadzenie konta i obsługę karty

Jednym z głównych atutów Konta Przekorzystnego jest brak opłat za prowadzenie konta oraz obsługę karty debetowej. To doskonała wiadomość dla młodych osób, które często dysponują ograniczonym budżetem. Dodatkowo, wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą również są bezpłatne, co daje pełną swobodę w zarządzaniu środkami.

Brak opłat za przewalutowanie

Konto Przekorzystne w Banku Pekao to również brak opłat za przewalutowanie przy płatnościach i wypłatach z bankomatów za granicą. Jest to szczególnie ważne dla osób, które często podróżują i chcą uniknąć dodatkowych kosztów związanych z korzystaniem z karty poza Polską.

Wygodne zarządzanie finansami

Bank Pekao oferuje dostęp do aplikacji mobilnej PeoPay, która umożliwia łatwe i wygodne zarządzanie finansami z poziomu smartfona. Dzięki aplikacji PeoPay możesz:

  • Sprawdzać stan konta i historię transakcji
  • Wykonywać przelewy krajowe i zagraniczne
  • Płacić zbliżeniowo telefonem za pomocą Google Pay, Apple Pay czy kodu BLIK
  • Zakładać Skarbonki i oszczędzać na wybrane cele

Program Galeria Rabatów

Posiadacze Konta Przekorzystnego mogą korzystać z programu Galeria Rabatów, który oferuje zniżki do 30% w ponad 2000 sklepach. To świetna okazja, aby zaoszczędzić na codziennych zakupach i cieszyć się atrakcyjnymi ofertami.

Dodatkowe korzyści z Kontem Przekorzystnym

Bank Pekao przygotował także szereg dodatkowych korzyści dla posiadaczy Konta Przekorzystnego:

Skarbonki – oszczędzaj na swoje marzenia

W aplikacji PeoPay lub Pekao24 możesz zakładać Skarbonki, które pomogą Ci oszczędzać na wybrane cele. To doskonały sposób na systematyczne odkładanie środków i realizowanie swoich marzeń we własnym rytmie.

Program rozwoju online OK, GO!

Bank Pekao oferuje również program rozwoju online OK, GO!, który pozwala zdobyć wiedzę i umiejętności niezbędne w rozwoju osobistym i zawodowym. Uczestnictwo w programie to także szansa na zdobycie prestiżowego certyfikatu, który wyróżni Cię na rynku pracy.

Zarabiaj z Lokatą dla Młodych

Kolejną atrakcją jest możliwość założenia Lokaty dla Młodych na 5,5% w skali roku na 3 miesiące. Spełnij warunki promocji i ciesz się atrakcyjnym oprocentowaniem dla kwot od 500 zł do 50.000 zł.

Wybierz kartę z wizerunkiem

Dla osób, które cenią sobie personalizację, Bank Pekao oferuje możliwość wyboru karty debetowej z wizerunkiem muzycznym, sportowym lub gamingowym. Korzystaj z benefitów dostępnych dla wybranych wizerunków kart i wyraź swoją osobowość poprzez wygląd karty.

Polecaj Konto Przekorzystne i zyskaj nawet 1500 zł

Bank Pekao zachęca również do polecania Konta Przekorzystnego znajomym. Zapisz się do Programu Poleceń i spełnij jego warunki, aby zdobyć nawet 1500 zł. Promocja trwa do 20 listopada 2024 roku, więc warto się pospieszyć!

Podsumowanie

Konto Przekorzystne dla młodych w Banku Pekao to wyjątkowa oferta, która łączy w sobie brak opłat za prowadzenie konta, liczne zniżki i promocje oraz nowoczesne rozwiązania bankowe. To idealna propozycja dla osób do 26 roku życia, które chcą zarządzać swoimi finansami w sposób prosty i efektywny. Nie czekaj, załóż Konto Przekorzystne już dziś i ciesz się pełnią korzyści oferowanych przez Bank Pekao!

Artykuł na podstawie strony:

https://www.pekao.com.pl/klient-indywidualny/codzienne-bankowanie/konta-osobiste/konto-przekorzystne-dla-mlodych.html


Polityka Prywatności