Millennium 360° – Konto dla studentów z innowacyjną aplikacją, zwrotami za zakupy i wygodnymi płatnościami kartą za granicą

Wybór odpowiedniego konta bankowego to kluczowy krok dla studentów rozpoczynających samodzielne życie finansowe. Bank Millennium oferuje konto Millennium 360°, które zapewnia liczne korzyści, w tym innowacyjną aplikację mobilną, zwroty za zakupy oraz wygodne płatności kartą za granicą.

Atrakcyjne zwroty za zakupy

Millennium 360° to idealne konto dla młodych ludzi w wieku od 18 do 26 lat. Jednym z największych atutów jest możliwość uzyskania zwrotów za zakupy. Bank oferuje nawet 25% zwrotu za zakupy w blisko 800 sklepach internetowych, takich jak Allegro, Empik.com czy MediaMarkt.pl. Wystarczy korzystać z aplikacji mobilnej lub Millenetu. Dodatkowo, dzięki Superofertom, studenci mogą skorzystać ze specjalnych okazji z wyższym zwrotem.

Bezpieczne płatności BLIK

Konto Millennium 360° umożliwia korzystanie z nowoczesnych i bezpiecznych płatności BLIK. Studenci mogą płacić zbliżeniowo telefonem lub kodem BLIK, robić przelewy na telefon oraz wypłacać gotówkę BLIKIEM z bankomatów w Polsce. To wygodne rozwiązanie, które zapewnia szybki dostęp do środków finansowych.

Innowacyjna aplikacja mobilna

Aplikacja mobilna Millennium pozwala na zarządzanie finansami w dowolnym miejscu i czasie. Oprócz standardowych funkcji bankowych, takich jak przelewy czy sprawdzanie salda, aplikacja oferuje możliwość wzięcia pożyczki, opłacenia biletów komunikacyjnych, parkingowych i do kina, doładowania telefonu czy zakupu kodów doładowujących do gier i serwisów streamingowych. To wszystko w jednym miejscu, bez konieczności wychodzenia z domu.

Co zyskujesz za 0 zł?

Millennium 360° to konto, które nie obciąża młodych ludzi dodatkowymi opłatami. Studenci mogą cieszyć się darmowym otwarciem i prowadzeniem konta oraz darmowymi wypłatami BLIK z bankomatów w Polsce. Darmowe są również przelewy krajowe w złotych przez internet, przelewy BLIK na telefon, wypłaty gotówki z bankomatów Millennium kartą oraz wypłaty BLIK ze wszystkich bankomatów w Polsce, niezależnie od kwoty.

Korzyści płynące z Millennium 360°

Płatności bez dodatkowych kosztów Wystarczy, że student zapłaci 5 razy w miesiącu kartą lub BLIKIEM (1 raz, jeśli ma 18-26 lat), aby uniknąć opłat za kartę do konta, płatności zbliżeniowe BLIK oraz wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą. W przeciwnym razie, opłata za obsługę karty lub płatności zbliżeniowych BLIK wynosi odpowiednio 5 zł (dla osób w wieku 18-26 lat) i 11 zł (dla osób powyżej 26 lat), pobierana raz w miesiącu.

Wygodne płatności za granicą Karta Millennium 360° to idealne rozwiązanie dla osób często podróżujących za granicę. Umożliwia płatności walutowe do 1000 zł miesięcznie bez dodatkowej marży banku za przewalutowanie. Po przekroczeniu tego limitu, dodatkowa marża wynosi 2%. Istnieje także możliwość włączenia Pakietu Walutowego za 9,90 zł tygodniowo, co zapewnia nielimitowane transakcje kartą w walutach obcych bez dodatkowej marży banku.

Dodatkowe korzyści z Millennium 360°

Konto Oszczędnościowe Profit Millennium 360° oferuje również atrakcyjne Konto Oszczędnościowe Profit z 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta. Studenci mogą wpłacać i wypłacać środki w dowolnym momencie oraz zyskiwać na atrakcyjnym oprocentowaniu.

Pakiet Bardzo Pomocny Pakiet Bardzo Pomocny to wygodne ubezpieczenie dostępne razem z kontem, które oferuje pomoc medyczną oraz domową. Studenci mogą korzystać z aż 7 świadczeń assistance rocznie, a przez pierwsze 3 miesiące od otwarcia konta, ubezpieczenie jest bezpłatne. Później kosztuje jedynie 4,98 zł miesięcznie.

Proste założenie konta bez wychodzenia z domu

Założenie konta Millennium 360° jest niezwykle proste i wygodne. Studenci mogą to zrobić online przez konto w innym banku, w aplikacji mobilnej na selfie lub osobiście w dowolnej placówce banku. Proces zakładania konta trwa zaledwie kilka minut, a konto jest aktywne nawet w 15 minut od złożenia wniosku.

Dołącz do programu polecania konta

W ramach 13. edycji programu za polecanie konta znajomym studenci mogą zdobyć atrakcyjne nagrody, takie jak eKarta goodie o wartości 100 zł, karta upominkowa do Zalando o wartości 80 zł, bilety do kin Multikino i Helios oraz lokata 6% w skali roku na 3 miesiące na kwotę od 500 do 25 000 zł.

Podsumowanie

Millennium 360° to idealne konto dla studentów, które oferuje liczne korzyści, w tym zwroty za zakupy, darmowe wypłaty z bankomatów, innowacyjną aplikację mobilną oraz wygodne płatności za granicą. Proste założenie konta i atrakcyjne nagrody za polecanie to dodatkowe atuty, które czynią Millennium 360° doskonałym wyborem dla młodych ludzi.

Artykuł na podstawie strony:

https://www.bankmillennium.pl/klienci-indywidualni/konta-osobiste/konto-millennium-360#tab-1


Polityka Prywatności