Zyskaj więcej z VeloKontem dla studentów

Rozpoczynając samodzielne życie finansowe, warto wybrać konto bankowe, które nie tylko ułatwi codzienne zarządzanie pieniędzmi, ale również przyniesie dodatkowe korzyści. VeloBank przygotował specjalną ofertę dla studentów, która jest idealnym rozwiązaniem dla młodych ludzi rozpoczynających swoją przygodę z bankowością. Promocja na konto dla studentów VeloKonto to doskonała okazja, aby zyskać dodatkowe środki na start oraz korzystać z licznych udogodnień.

Promocja na start: 60 zł za logowanie do bankowości mobilnej

Otwarcie VeloKonta to pierwszy krok do skorzystania z atrakcyjnej promocji. Studenci, którzy zdecydują się na założenie VeloKonta oraz konta oszczędnościowego VeloSkarbonka i wyrażą zgody marketingowe, mogą liczyć na nagrodę w wysokości 60 zł. Warunkiem jej otrzymania jest zalogowanie się do bankowości mobilnej w ciągu 14 dni od aktywacji konta. Nagroda zostanie wypłacona na konto oszczędnościowe VeloSkarbonka w ciągu 2 dni.

Atrakcyjne zwroty za zakupy: do 540 zł w promocji

Dla studentów, którzy regularnie zasilają swoje VeloKonto, VeloBank przygotował kolejną atrakcyjną promocję. Wystarczy, że w każdym z 8 kolejnych miesięcy po aktywacji konta dokonają jednorazowego wpływu w wysokości co najmniej 2 000 zł, aby odbierać zwrot 5% wartości płatności bezgotówkowych kartą, telefonem lub BLIKIEM. Maksymalnie można otrzymać do 60 zł miesięcznie, co daje nawet 540 zł w ciągu 9 miesięcy trwania promocji.

Co zyskujesz za 0 zł?

VeloKonto to nie tylko promocje, ale również liczne udogodnienia dostępne na co dzień bez dodatkowych opłat. VeloBank oferuje:

  • 0 zł za prowadzenie konta – bez żadnych warunków.
  • 0 zł za obsługę karty do konta.
  • 0 zł za wpłaty i wypłaty z bankomatów BLIKIEM.
  • 0 zł za wypłaty z bankomatów Planet Cash w Polsce i całej Unii Europejskiej.
  • 0 zł za przelewy krajowe w bankowości internetowej i mobilnej.
  • 0 zł za przelewy wewnętrzne z VeloSkarbonki w bankowości internetowej i mobilnej.

Warto pamiętać, że wystarczy pięć razy w miesiącu zapłacić kartą, telefonem lub BLIKIEM, aby uniknąć opłat za wypłaty kartą z bankomatów innych niż Planet Cash w Polsce.

Bankuj wygodnie z VeloBankiem

VeloBank stawia na nowoczesne rozwiązania, które ułatwiają codzienne bankowanie.

Bankowość mobilna

Dzięki bankowości mobilnej klienci mają stały dostęp do swoich środków finansowych wszędzie i o każdej porze. Aplikacja VeloBanku pozwala nie tylko na bieżące sprawdzanie stanu konta, ale również na lokalizację najbliższych placówek banku czy bankomatów.

Bankowość internetowa

Z bankowością internetową wszystkie produkty bankowe są widoczne w jednym miejscu. Klienci mogą wykonywać wiele operacji bankowych online, bez konieczności odwiedzania placówki. To wygodne rozwiązanie szczególnie dla studentów, którzy cenią sobie oszczędność czasu.

Podsumowanie: Warto wybrać VeloKonto

VeloBank oferuje studentom doskonałe warunki do rozpoczęcia samodzielnego bankowania. Promocje na start, atrakcyjne zwroty za zakupy oraz brak opłat za prowadzenie konta i obsługę karty to tylko niektóre z licznych zalet VeloKonta. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom bankowości mobilnej i internetowej, zarządzanie finansami staje się prostsze i bardziej komfortowe.

Nie czekaj, otwórz VeloKonto już dziś i ciesz się wszystkimi korzyściami, jakie oferuje VeloBank. To idealny wybór dla studentów, którzy chcą bankować mądrze i oszczędzać więcej.

Artykuł na podstawie strony:

https://www.velobank.pl/klienci-indywidualni/konta-osobiste/velokonto-od-18-do-26-lat.html


Polityka Prywatności